Euroasia - občanské sdružení
EUROASIA - občanské sdružení

Home Page English version
Činnost sdružení
Euroasia-express

Sekce:
  Rusko
  Pobaltí
  Východní Evropa
  Kavkaz
  Střední Asie
  Balkán

Kontakt:
 EUROASIA
 Mazurská 523
 181 00 Praha 8

e-mail:
 euroasia@post.cz


FastCounter http://fastcounter.bcentral.com/fc-join

Kdo jsme?

     Občanské sdružení EUROASIA je nezávislé společenství působící v rámci Institutu mezinárodních studií Fakulty sociálních věd University Karlovy, které sdružuje zájemce o dění v bývalém Sovětském svazu a na Balkáně.

     Máme zájem především o současné politické a ekonomické dění v Rusku, republikách SNS, Pobaltí a na Balkáně. Svými aktivitami se snažíme oživit zájem o jednotlivé státy těchto regionů. Chceme být fórem pro výměnu názorů na dění ve sledovaných oblastech. Za tímto účelem poskytujeme informace zaměřené na jednotlivé státy a zároveň se podílíme na projektech, které se jich týkají, a to zejména prostřednictvím Internetu. Spolupracujeme se sdruženími a organizacemi podobného zaměření. Zároveň udržujeme kontakty s vědeckými osobnostmi v České republice i v zahraničí.

     Připravujeme projekt internetového měsíčníku "Euroasijský express", který bude obsahovat nejen souhrn aktuálních informací ze zájmových regionů, ale i odborné politologické a historické práce. Činnost sdružení se dále zaměřuje na pořádání přednášek, besed, zpracování tematických projektů a dalších akcí, které mají za cíl rozšiřovat zájem odborné, ale především laické veřejnosti.

     Zde si můžete přečíst stanovy sdružení a v případě zájmu o členství vytisknout přihlášku a zaslat ji na adresu našeho sídla.


     

Tyto stránky jsou optimalizovány pro MSIE 5, Copyright (c) Euroasia 2000, euroasia@post.cz